PSMN7R0-30YL
Partnumber:
PSMN7R0-30YL
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
68500 in stock
SKU:
PSMN7R0-30YL
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 76A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R