PSMNR51-25YLHX
Partnumber:
PSMNR51-25YLHX
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 25V 0.83A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R