Partnumber: PT10LH01-502A2020
Manufacturer: MEGGITT SENSING SYSTEMS
products.category: others
Availability: 1190 in stock
SKU: PT10LH01-502A2020
decrease increase
Package 5K OHM 20% 0.15W 1(ELEC)/1(MECH)TURNS (10.3 X 12.1MM)