PT10MV10-223A2020
Partnumber:
PT10MV10-223A2020
Manufacturer:
Piher Sensors & Controls S.A.
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Potentiometer, Carbon, 0.15W, 22000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 300ppm/Cel, 1 Turn(s)