PT2512FK-070R1L
Partnumber:
PT2512FK-070R1L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R