PT2512FK-070R22L
Partnumber:
PT2512FK-070R22L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Pad SMD Automotive T/R