PT52AL24
Partnumber:
PT52AL24
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
Availability:
100000 in stock
Package
Electromechanical Relay 24VDC 777Ohm 6A 4PDT(28.1x22.1x41.4)mm Plug-In General Purpose Relay