PTB0143-2010BPA502
Partnumber:
PTB0143-2010BPA502
Manufacturer:
BOURNS INC
products.category:
others
Availability:
408 in stock
SKU:
PTB0143-2010BPA502
Package
RES CARBON FILM POT 5K OHM 20% 0.25W(1/4W) (128 X 16 X 18MM) PIN THRU-HOLE