PTE60-121C-103B1
Partnumber:
PTE60-121C-103B1
Manufacturer:
Bourns Inc.
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 10K Ohm 20% 0.2W(1/5W) (87 X 16 X 22mm) Pin Thru-Hole