PTS01-11L-103B1
Partnumber:
PTS01-11L-103B1
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res POT 10K Ohm 20% 0.5W(1/2W) (132.5 X 13mm) Solder Lug