PTV-6R0V505-R
Partnumber:
PTV-6R0V505-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 5F 6V -10% to 30% (21.3 X 11 X 32.5mm) Radial Aluminum Oval Can 5.3mm 80uA 0.072 Ohm 1000h 65°C Box Automotive