PTV09A-4015F-A103
Partnumber:
PTV09A-4015F-A103
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 10K Ohm 20% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (11.4 X 12.5 X 18.8mm) Pin Bracket Mount/Through Hole