PTV09A-4020F-B203
Partnumber:
PTV09A-4020F-B203
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 20K Ohm 20% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (11.4 X 12.5 X 23.8mm) Pin Bracket Mount/Through Hole