PTVS14VS1UR,115
Partnumber:
PTVS14VS1UR,115
Manufacturer:
Nexperia
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Uni-Dir 14V 400W Automotive 2-Pin SOD-123W T/R