PTVS33VP1UP,115
Partnumber:
PTVS33VP1UP,115
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 33V 600W Automotive 2-Pin SOD-128 T/R