PTVS40VS1UR
Partnumber:
PTVS40VS1UR
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Uni-Dir 40V 400W Automotive 2-Pin SOD-123W