PTVS40VS1UR,115
Partnumber:
PTVS40VS1UR,115
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Uni-Dir 40V 400W Automotive 2-Pin SOD-123W T/R