PUDP-10V-S
Partnumber:
PUDP-10V-S
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 10 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Bag