PUDP-30V-S
Partnumber:
PUDP-30V-S
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 30 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Bag