PV-400A-3L-B-15
Partnumber:
PV-400A-3L-B-15
Manufacturer:
Eaton
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Class G 400A 1500V Bolt Tap 73.5 X 88.8 X 128.5mm CCC/CSA/UL