PV10-27B24R2
Partnumber:
PV10-27B24R2
Manufacturer:
MORNSUN Guangzhou Science & Technology Co.,Ltd
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 24V 0.42A 10W 5-Pin DIP Module Bag