PV12H102A01B00
Partnumber:
PV12H102A01B00
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 4(Elec)Turn (7.6 X 6.6mm) Pin Thru-Hole Bulk