PV275K3225R2
Partnumber:
PV275K3225R2
Manufacturer:
Bourns Inc
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Var MLV 275VAC/350VDC 400A 430V 3225 SMD J-Lead T/R