PV32P504A01B00
Partnumber:
PV32P504A01B00
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 500K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.35 X 6.22mm) Pin Thru-Hole Tube