PV36W103C01B00
Partnumber:
PV36W103C01B00
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turns 2.19mm (9.53 X 4.83 X 10.55mm) Pin Thru-Hole Tube