PVG3A202C01R00
Partnumber:
PVG3A202C01R00
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 2K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.2mm (3.6 X 3.6 X 2mm) J-Hook SMD T/R