PVG3K504C01R00
Partnumber:
PVG3K504C01R00
Manufacturer:
Bourns
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 500K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.2mm (3.6 X 5.6 X 2.5mm) Gull Wing SMD T/R