PVG5A103C03B00
Partnumber:
PVG5A103C03B00
Manufacturer:
Bourns Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 3.9 X 5.3mm) J-Hook SMD Tube