PVG5A203C03R00
Partnumber:
PVG5A203C03R00
Manufacturer:
Bourns
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 3.9 X 5.3mm) J-Hook SMD T/R