PVM4A104C01R00
Partnumber:
PVM4A104C01R00
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 25% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (4 X 4.7 X 2mm) Foot Print SMD T/R