PVX6012PBF
Partnumber:
PVX6012PBF
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Relay SSR 25mA DC-IN 1A 600V AC/DC-OUT 4-Pin PDIP Tube