PVZ2A104C04
Partnumber:
PVZ2A104C04
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film Trimmer 100K Ohm 30% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (2.1 X 2.7 X 2mm) J-Hook SMD T/R