PVZ2A472C04B00
Partnumber:
PVZ2A472C04B00
Manufacturer:
Murata Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Trimmer Resistors - SMD 4.7K ohm 2mm 50volt 0.1W Linear Single