PVZ2A683C04R00
Partnumber:
PVZ2A683C04R00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film Trimmer 68K Ohm 30% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (2.1 X 2.7 X 2mm) J-Hook SMD T/R