PWC2512-22KFI
Partnumber:
PWC2512-22KFI
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 22K Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R