PWC2512-22KJI
Partnumber:
PWC2512-22KJI
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 22K Ohm 5% 1.5W ±100ppm/°C Pad SMD T/R