PWR163S-25-1001J
Partnumber:
PWR163S-25-1001J
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1K Ohm 5% 25W ±100ppm/°C D-Pak Gull Wing SMD Automotive Tube