PWR163S-25-47R0F
Partnumber:
PWR163S-25-47R0F
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 47 Ohm 1% 25W ±100ppm/°C D-Pak Gull Wing SMD Automotive Tube