PWR220T-35-27R0J
Partnumber:
PWR220T-35-27R0J
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 27 Ohm 5% 35W ±100ppm/°C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube