PWR220T-35-R270F
Partnumber:
PWR220T-35-R270F
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0.27 Ohm 1% 35W ±100ppm/°C Epoxy AXL Automotive