PWR221T-30-27R0F
Partnumber:
PWR221T-30-27R0F
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 27 Ohm 1% 30W ±100ppm/°C TO-220 RDL Automotive Tube