PWR221T-50-56R0F
Partnumber:
PWR221T-50-56R0F
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 56 Ohm 1% 50W ±100ppm/°C Epoxy TO-220 RDL Tube