PWR247T-100-2R00J
Partnumber:
PWR247T-100-2R00J
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2 Ohm 5% 3.5/100W ±200ppm/°C Epoxy TO-247 RDL Automotive Tube