PWR263S-35-1200F
Partnumber:
PWR263S-35-1200F
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 120 Ohm 1% 35W ±100ppm/°C Epoxy TO-263 Gull Wing SMD Automotive Tube