PWR263S-35-3000F
Partnumber:
PWR263S-35-3000F
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 300 Ohm 1% 35W ±100ppm/°C Epoxy TO-263 Gull Wing SMD Automotive Tube