PX2AN1XX050PAAAX
Partnumber:
PX2AN1XX050PAAAX
Manufacturer:
HONEYWELL
Availability:
100000 in stock
Package
Industrial Pressure Sensor 0psi to 50psi Absolute 3-Pin