PXA15-24WS15/NT
Partnumber:
PXA15-24WS15/NT
Manufacturer:
TDK-LAMBDA CORPORATION
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 15V 1A