PXD10-24S3P3
Partnumber:
PXD10-24S3P3
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 2A 6.6W 5-Pin