PYBE10-Q24-S3
Partnumber:
PYBE10-Q24-S3
Manufacturer:
CUI Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 2.4A 7.92W 8-Pin DIP Module Tube