PYBE30-Q24-S12
Partnumber:
PYBE30-Q24-S12
Manufacturer:
CUI Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin DIP Module Tube